Zapraszamy wszystkich zainteresowanych rozwojem energetyki odnawialnej, a głównie przedstawicieli gmin, do udziału w tym niezwykle interesującym i profesjonalnym trzydniowym międzynarodowym wyjeździe, który organizuje czeski partner projektu RES Champions League - Liga Ecologickych Alternativ (LEA).

 

Koordynatorem polskiej grupy jest Stowarzyszenie Gmin Polska Sieć „Energie Cites“. Grupa wyjedzie autokarem, z Krakowa, w dniu 05.10.2009, w godzinach rannych. Szczegółowe informacje dotyczące godziny wyjazdu i miejsca zbiórki w Krakowie prześlemy zainteresowanym w późniejszym terminie.

 

Zgodnie z regulaminem projektu RES Champions League każdy uczestnik wyjazdu wnosi opłatę rejestracyjną
70 euro jeśli zarejestruje się on-line do dnia 20.09.2009 na stronie:
http://www.solarniliga.cz/est_formaEN.html.
Po tym terminie, tj. po 20.09.2009  zgłoszenia nie będą przyjmowane.

 

Opłata rejestracyjna obejmuje koszty przejazdu, 2 noclegów i wyżywienia w Republice Czeskiej oraz przewodnika z językiem polskim. Wyżywienie na terenie Polski – we własnym zakresie.

 

Ponieważ liczba miejsc jest ograniczona – serdecznie zapraszamy do wcześniejszej rejestracji oraz do przesłania nam, drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., informacji o dokonanej wpłacie.

 

O ostatecznej liczbie uczestników zadecyduje partner czeski LEA, który przyjmuje zgłoszenia ze wszystkich 6 krajów uczestniczących w projekcie RES Champions League tj.: Polski, Bułgarii, Republiki Czeskiej, Francji, Niemiec i Węgier.

 

Osoba do kontaktu:  Patrycja Hernik, tel.: 012 429-17-93.

 Program podróży
 Karta rejestracyjna – tłumaczenie na j. polski