zdjecieZapraszamy serdecznie do udziału w seminarium internetowym (webinarze) dotyczącym umów o efekt energetyczny w Polsce (Energy Performance Contracting), zwanych też umowami o poprawę efektywności energetycznej, które odbędzie się dnia 5 lipca 2013 roku o godz. 11.00. Jego gospodarzem będzie Biuro Porozumienia Burmistrzów w Brukseli we współpracy ze Stowarzyszeniem Gmin Polska Sieć „Energie Cités”.

Umowy o efekt energtyczny mogą być użytecznym narzędziem dla gmin, które chcą wdrożyć przedsięwzięcia energooszczędne w budynkach użyteczności publicznej oraz wyposażyć je w najnowsze technologie. Celem seminarium jest prezentacja potencjału umów o poprawę efektywności energetycznej w Polsce oraz możliwości, jakie daje ich formułowanie (więcej na ten temat w notatce informacyjnej).

Moderatorem seminarium będzie Maria Stankiewicz, Dyrektor Biura Stowarzyszenia Gmin Polska Sieć „Energie Cités".

Link do wirtualnego pokoju seminaryjnego wraz z instrukcją, jak wziąć udział w tym wydarzeniu, juz wkrótce na naszych stronach.
Seminarium będzie prowadzone w języku polskim. Liczba uczestników jest ograniczona i wynosi 100 osób.

Mile widziani są przedstawiciele lokalnych władz samorządowych oraz specjaliści ds. zarządzania energią z miast sygnatariuszy.

Program seminarium
Notatka informacyjna