Stowarzyszenie Gmin Polska Sieć „Energie Cités” w dniach 27-28 września 2010 r. w hotelu Qubus w Krakowie organizuje konferencję w ramach projektu Świadectwa charakterystyki energetycznej dla budynków komunalnych. Projekt jestwspółfinansowany przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Konferencja będzie skierowana do przedstawicieli gmin,  osób odpowiedzialnych za zarządzanie energią w budynkach oraz dyrektorów szkół. Tematy konferencji będą dotyczyły audytów i świadectw charakterystyki energetycznej, roli edukacji w zarządzaniu energią, źródeł finansowania inwestycji w budynkach użyteczności publicznej oraz wpływu oświetlenia na zużycie energii w tego typu budynkach.

Serdecznie zapraszamy także dyrektorów szkół i placówek oświatowych – pragniemy pokazać jak szkoły prowadzą kampanie dotyczące oszczędzania energii, co może stać się przykładem i inspiracją dla innych. 

Udział w konferencji jest bezpłatny, Stowarzyszenie nie zwraca kosztów podróży i noclegów.

Prosimy o przesłanie kart zgłoszenia na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub fax: 12 429 17 93 do dnia 17.09.2010 r.

Osoba do kontaktu: Marcin Łojek, Anna Jakiel 

Program konferencji 

Karta zgłoszenia