Uroczyste otwarcie POLSKIEJ LIGI MISTRZÓW ENERGII ODNAWIALNEJ

Uroczyste otwarcie Polskiej Ligi Mistrzów Energii Odnawialnej odbędzie się 5 marca 2009 r. w Kielcach podczas XII Międzynarodowych Targów Energetyki ENEX, którym towarzyszyć będą VII Targi Odnawialnych Źródeł Energii ENEX – Nowa Energia oraz X Targi Ekologiczne, Komunalne, Surowców Wtórnych, Utylizacji i Recyklingu EKOTECH.

Stowarzyszenie Gmin Polska Sieć „Energie Citès” we współpracy z magazynem „GLOBEnergia” organizuje seminarium, podczas którego zaprezentowane  zostaną najciekawsze inwestycje polskich miast i gmin związane z wykorzystaniem energii słonecznej i biomasy, działalność czeskiej ligi solarnej oraz europejski  projekt „Liga Mistrzów OZE”.

Miło nam  zaprosić  Państwa w tym dniu w godz. 11.00 – 15.00 do udziału w tym seminarium, które odbędzie się w sali nr 1 w pawilonie F.

Udział w seminarium jest darmowy. Ponieważ liczba miejsc na sali jest ograniczona, bardzo prosimy o potwierdzenie udziału przedstawiciela Państwa gminy najpóźniej do dnia 23 lutego poprzez rejestrację on-line na stronie Targów ENEX:  (http://www.targikielce.pl/index.html?k=enex&s=liga_oze) i przesłanie załączonej karty zgłoszenia na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Po otrzymaniu zgłoszenia organizator prześle Państwu potwierdzenie uprawniające do bezpłatnego wstępu na Targi w tym dniu.

 

 • Program
 • Karta zgłoszenia
 • Mapa dojazdu
 •  

      TARGI KIELCE Sp. z o.o.
      25-672 Kielce, ul. Zakładowa 1
      tel. 41 365 12 22, fax 41 345 62 61
      e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

   

  Współrzędne GPS:
  50° 53' 56,47'' N
  20° 35' 20,57'' E