"Porozumienie Burmistrzów" w województwie łódzkim. Zapraszamy!

Marszałek Województwa Łódzkiego Witold Stępień oraz Dyrektor biura Stowarzyszenia Gmin Polska Sieć "Energie Cités" Maria Stankiewicz mają zaszczyt zaprosić Przedstawicieli władz miast, gmin oraz powiatów z województwa łódzkiego na konferencję pt. „Samorządy lokalne na rzecz zrównoważonej energii: Porozumienie Burmistrzów – idea i wdrażanie”.

Celem konferencji, która odbędzie się w dniu 28 czerwca w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi (al. Piłsudskiego 8) jest rozpropagowanie na terenie regionu idei energooszczędności i zaprezentowanie możliwych rozwiązań w obszarze energetyki odnawialnej, a także zachęcenie jednostek z regionu łódzkiego do przystąpienia do Porozumienia Burmistrzów i aktywnego włączenia się w działania na rzecz ochrony klimatu. Przedstawiciele polskich miast sygnatariuszy zaprezentują swoje doświadczenia w zakresie opracowania i realizacji Planu działań na rzecz zrównoważonej energii.

Zapraszamy!


Na karty zgłoszenia czekamy do 22 czerwca br. pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

pdf Program
pdf Karta zgłoszenia