Miasta na drodze do zrównoważonego rozwoju

logo champFundacja Sendzimira we współpracy z Bodensee Stiftung (Niemcy) i innymi członkami Europejskiego Partnerstwa na rzecz zintegrowanego zarządzania zrównoważonym rozwojem (European Partnership for Integrated Sustainability Management) serdecznie zaprasza do udziału w seminarium Miasta na drodze do zrównoważonego rozwoju - zintegrowany system zarządzania.

Seminarium stanowi inaugurację w Polsce międzynarodowego projektu CHAMP, którego celem jest promocja zintegrowanego systemu zarządzania w europejskich miastach.

Podczas seminarium zaprezentowane zostanie znaczenie zrównoważonego rozwoju w polskich miastach oraz korzyści wynikające z wdrożenia zintegrowanego systemu zarządzania. Wśród prelegentów znajdą się m.in. przedstawiciele Ministerstwa Środowiska, Fundacji Sendzimira oraz zagranicznych organizacji partnerskich.

Seminarium odbędzie się w Poznaniu, w trakcie Targów GMINA 2011, w dniu 23 listopada 2011 roku, w godzinach 9.30-13.00 (Międzynarodowe Targi Poznańskie, pawilon XV).

Wstęp na seminarium jest bezpłatny dla uczestników targów GMINA 2011. Prosimy o potwierdzenie obecności za pośrednictwem e-maila do 22.11.2011 na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Program i szczegółowe informacje