Przyślij zgłoszenie do POLSKIEJ LIGI MISTRZÓW ENERGII ODNAWIALNEJ!

Stowarzyszenie Gmin Polska Sieć „Energie Cités” we wrześniu 2008 r. rozpoczęło realizację projektu „Liga Mistrzów OZE” – „Towards front-runner municipalities – Renewable Energy Sources Champions league”, finansowanego z programu Inteligentna Energia dla Europy.

Już dziś zapraszamy do zarejestrowania działających instalacji solarnych i kotłowni na biomasę (drewno, słoma) w POLSKIEJ LIDZE MISTRZÓW ENERGII ODNAWIALNEJ!

Formularz zgłoszenia on-line jest już dostępny stronie projektu www.ozeliga.pl w zakładce "rejestracja miasta".

Rejestracja w POLSKIEJ LIDZE MISTRZÓW ENERGII ODNAWIALNEJ jest bezpłatna, a dzięki niej Twoja gmina lub miasto:

  • będzie promować swoją działalność w zakresie wykorzystania OZE w Polsce i Europie (jeszcze w tym roku wszystkie gminy POLSKIEJ LIGI MISTRZÓW ENERGII ODNAWIALNEJ staną się członkami europejskiej LIGI MISTRZÓW ENERGII ODNAWIALNEJ – RES Champions League),
  • ma szansę stać się gminą wzorcową – liderem w tym zakresie,
  • weźmie udział w konkursach w ramach lig polskiej i europejskiej i jako wiodąca gmina (Mistrz OZE) może zostać nagrodzona podczas dwóch ceremonii europejskich,
  • o najlepszych – wzorcowych gminach nakręcimy krótki film dokumentalny,
  • przedstawiciele gmin tworzących POLSKĄ LIGĘ MISTRZÓW ENERGII ODNAWIALNEJ będą mieli możliwość uczestniczyć w warsztatach i podróżach studyjnych do Francji, Czech i Niemiec.

Będziemy wdzięczni za przesyłanie artykułów, opisów i zdjęć inwestycji (w wersji elektronicznej) z zakresu wykorzystania biomasy i energii słonecznej w Państwa gminach, wraz ze zgodą na ich wykorzystanie w celach promocyjnych na stronach internetowych projektu, na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.