Skorzystaj z Listy dyskusyjnej Polskiej Platformy NET-COM

logo netcomZapraszamy wszystkich sygnatariuszy Porozumienia Burmistrzów, miasta i gminy nim zainteresowane oraz organizacje i instytucje, które pragną wesprzeć samorządy w realizacji celów tej ambitnej inicjatywy do korzystania z Listy dyskusyjnej Polskiej Platformy Dialogu nt. Porozumienia Burmistrzów.

Lista ta jest miejscem wymiany poglądów, informacji i doświadczeń związanych z wdrażaniem Porozumienia Burmistrzów w Polsce, dostępnym dla każdego, kto dokona zgłoszenia podając swój adres mailowy. 

lista

Aby zamieścić wiadomość lub zadać pytanie korzystając z listy dyskusyjnej, należy wysłać e-mail na jej adres zbiorczy – otrzymają go wówczas wszyscy zalogowani uczestnicy tej listy. W ten sposób można prowadzić dyskusję i wymianę informacji. Lista dyskusyjna umożliwia subskrybentom stały kontakt, prowadzenie dialogu, wymianę pomysłów, nawiązywanie i kontynuowanie współpracy.

Za prowadzenie krajowych list dyskusyjnych NET-COM w krajach uczestniczących w realizacji projektu, moderowanie i kontrolę wymiany korespondencji w jej ramach odpowiedzialni są poszczególni partnerzy projektu NET-COM, w Polsce Stowarzyszenie Gmin Polska Sieć „Energie Cités”. 

 

Zapraszamy do korzystania z tego bezpłatnego i pożytecznego narzędzia dostępnego pod adresem:

http://networkingcovenantofmayors.eu/lists.php