Dyskusja w Krakowie na temat efektywności energetycznej w budynkach o wartości historycznej


logo 3encultZapraszamy gorąco do udziału w bezpłatnych warsztatach dotyczących Efektywności energetycznej w zabytkowych budynkach o wartości historycznej, które odbędą się 26.11.13 r. w Urzędzie Miasta Krakowa (pl. Wszystkich Świętych 3-4, Sale Lea i Kupiecka). Ich celem jest podzielenie się wiedzą w dziedzinie ekonomicznej wykonalności renowacji zabytkowych budowli, zaleceń i doświadczeń dotyczących zachowania zabytkowych budynków i oszczędzania w nich energii tak, aby sprostać wyzwaniom związanym ze wzrostem turystyki w zabytkowych centrach europejskich.

Warsztaty są adresowane do lokalnych decydentów, polityków i samorządowców, którzy kierują miejską strategią planowania i / lub działaniami na rzecz ochrony klimatu w gminach oraz do personelu technicznego zajmującego się ochroną zabytków, budynkami i energią.

Wspólnie zastanówmy się, jak można poprawić efektywne wykorzystanie energii w zabytkowych budynkach i poziom komfortu mieszkańców lub użytkowników, wnosząc swój wkład do szerszej strategii przeciwdziałania zmianom klimatu.

Program 

 

Zapraszamy do rejestracji, liczba miejsc ograniczona!

Formularz rejestracyjny prosimy wysyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , do wiadomości: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Więcej informacji na www.3encult.eu