Zaproszenie na seminarium „Wyzwalanie inwestycji w obszarze efektywności energetycznej”

EnergyEnvironmentheader

vaabenskjoldAmbasada Królestwa Danii uprzejmie zaprasza na seminarium „Wyzwalanie inwestycji w obszarze efektywności energetycznej” które odbędzie się w dniu 19 listopada 2013 w Placu Kultury i Nauki w Warszawie.

Seminarium adresowane jest to miast i gmin w Polsce oraz przedstawicieli przemysłu którzy planują finasowanie inwestycji w obszarze efektywności energetycznej z nowych środków UE dla Polski na lata 2014-2020. Podczas seminarium podzielimy się doświadczeniami z zastosowania modelu EPC i innych mechanizmów finansowych wdrożonych w innych krajach UE na przykładzie Danii i Słowacji.

Seminarium organizowane jest we współpracy z EC Network oraz partnerami Kampanii Danish Sustainable Living pod patronatem Ministerstwa Gospodarki, Ministerstwa Rozwoju Regionalnego, Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, Stowarzyszenia Gmin Polskich Energié Cities, Związku Miast Polskich, Krajowej Agencji Poszanowania Energii oraz Bałtyckiej Agencji Poszanowania Energii.

 

Program

 

Oficjalne zaproszenie Ambasady Danii oraz Miasta Warszawa (zaproszenie)

 

REJESTRACJA
Seminarium jest bezpłatne i odbędzie się w języku polskim.

Serdecznie zapraszamy!

Rejestracji można dokonać po kliknięciu w następujący link

W przypadku pytań odnośnie wydarzenia prosimy o kontakt Izabela Jakobsen: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
T: +48 22 565 29 20

 

Royal Danish Embassy 
Ul. Marszalkowska 142
00-061 Warsaw
Poland

Phone: +48 22 565 29 00
Fax: +48 22 565 29 70
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.