EUCFZapraszamy do obejrzenia nagrania z webinarium dotyczącego czwartego naboru do Europejskiego Instrumentu Miejskiego (EUCF). 21 czerwca 2022 r. krajowy ekspert EUCF, Sylwia Słomiak przedstawiła proces aplikowania o 60 000 € do wykorzystania na opracowanie koncepcji inwestycyjnych, przyczyniających się do realizacji celów określonych w lokalnych planach działań na rzecz klimatu i energii.

Jeśli proces aplikowania jest Państwu znany z poprzednich naborów, interesującą częścią nagrania będą szczegółowe informacje dotyczące zmian wprowadzonych w czwartym naborze dotyczących większego nacisku na efektywność energetyczną, zmiany budżetu dla poszczególnych regionów oraz niewielkich zmian w ewaluacji. W ramach czwartego naboru zostanie wybranych 48 wniosków, które otrzymają finansowanie. Aplikację należy złożyć do 30 września!

To już ostatni nabór, dlatego nie czekaj, tylko koniecznie obejrzyj nagranie, poznaj szczegóły i złóż wniosek!

Poniżej znajdą Państwo materiały z tego wydarzenia.

Prezentacja

Nagranie

Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem Q&A, który ukaże się już niedługo, a w którym zebraliśmy odpowiedzi na wszystkie pytania, które pojawiły się podczas organizowanych webinariów w ramach poprzednich naborów.