logo PNEC 2019Serdecznie zapraszamy do udziału w ogólnopolskim seminarium, adresowanym do przedstawicieli samorządów lokalnych z całej Polski, które odbędzie się w dniach 30 czerwca-1 lipca br. w Centrum Szkoleń i Konferencji Geovita w Jadwisinie k. Warszawy. 

Pierwszy dzień poświęcony będzie zagadnieniu zintegrowanego planowania miejskiego, z uwzględnieniem efektywności energetycznej, zrównoważonej mobilności i zrównoważonego planowania przestrzennego oraz wymianie doświadczeń w małych grupach podczas interaktywnej sesji dobrych praktyk.

Drugiego dnia seminarium uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z przykładami wykorzystania odnawialnych źródeł energii w ciepłownictwie sieciowym i indywidualnym.

Po południu pierwszego dnia seminarium odbędzie się Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia Gmin Polska Sieć „Energie Cités”.

Zapraszamy do rejestracji na seminarium i Walne Zebranie za pośrednictwem formularza rejestracji on-line.

Udział w seminarium dla członków Stowarzyszenia oraz przedstawicieli samorządów lokalnych jest bezpłatny, natomiast koszty zakwaterowania i dojazdu uczestnicy pokrywają we własnym zakresie. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc zgłoszenia będą przyjmowane do wyczerpania miejsc, a pierwszeństwo zostanie przyznane przedstawicielom gmin członkowskich oraz innych samorządów lokalnych.

Do zobaczenia w Jadwisinie!

 

logo Multiply  logo ENTRAIN