logo EUCF Business CardOd 29 marca do 31 maja trwa drugi nabór w ramach European City Facility (EUCF), czyli Europejskiego Instrumentu Miejskiego, którego głównym celem jest wsparcie samorządów w przygotowaniu i realizacji ambitnych projektów wpisujących się w nowe cele energetyczno-klimatyczne. Na półmetku tego naboru, czyli 6 maja o godzinie 10:00 odbędzie się webinarium informacyjne dla wszystkich zainteresowanych składaniem wniosków.

Na webinarium zapraszamy zarówno tych, którzy już przygotowują swój wniosek, gdyż podczas wydarzenia dowiedzą się, w jaki sposób mogą uargumentować przedstawianą we wniosku inwestycję oraz tych, którzy dopiero myślą nad tym, na jaką koncepcję inwestycyjną w ramach grantu EUCF mogliby zdobyć finansowanie, by zapoznali się z procesem składania wniosku jak i niezbędnymi dokumentami potrzebnymi podczas aplikacji.

Podczas wydarzenia przewidziano również sesję Q&A podczas której krajowy ekspert EUCF odpowie na Państwa pytania.

Webinarium odbędzie się za pośrednictwem platformy Zoom Meeting. Po dokonaniu rejestracji przez link oraz jej zaakceptowaniu przez organizatora otrzymają Państwo e-mail z potwierdzeniem rejestracji i linkiem do spotkania. Serdecznie zapraszamy!

>>>REJESTRACJA<<<

Inicjatywa EUCF ma wspierać samorządy lokalne w opracowaniu koncepcji inwestycyjnych, przyczyniających się do realizacji działań określonych w lokalnych planach działań na rzecz klimatu i energii (SEAP, SECAP i inne).  Jego nadrzędnym celem jest mobilizacja inwestycji w obszarze zrównoważonej energii w europejskich miastach i gminach.

image 2021 03 11T09 53 06 408Z