logo abrysSerdecznie zapraszamy na bezpłatną konferencję online, na której znajdą Państwo odpowiedź na pytanie „Jak osiągnąć efektywność energetyczną w przedsiębiorstwie komunalnym?. Wydarzenie organizowane przez redakcje miesięczników "Przegląd Komunalny" oraz "Energia i Recykling" odbędzie się we wtorek 27 kwietnia 2021 r.

Wzrost cen energii, ciepła, chłodu czy wody skłaniają do szukania rozwiązań, które przyczyniają się do podnoszenia efektywności energetycznej w przedsiębiorstwach komunalnych. Coraz więcej z nich poszukuje technologii, które pozwolą zoptymalizować wydatki na energię oraz obniżyć koszty codziennego funkcjonowania.

W obliczu wysokich cen prądu, zmieniającego się klimatu czy coraz powszechniejszej suszy, konieczne jest wdrażanie rozwiązań, które pozwolą zwiększyć wydajność gospodarki komunalnej przy jednoczesnym zmniejszeniu kosztów eksploatacji w podmiotach ją obsługujących.

Zapraszamy do wzięcia udziału w konferencji poświęconej zwiększaniu efektywności energetycznej w przedsiębiorstwach komunalnych. W programie kilkunastu gości reprezentujących różne segmenty gospodarki komunalnej, którzy opowiedzą o swoich doświadczeniach związanych z modernizacją przedsiębiorstw, a także prawnicy, samorządowcy, analitycy.

Szczegóły wydarzenia oraz link do rejestracji znajduje się na stronie efektywność.abrys.pl.