logo Targi EnergiiW dniach 24-25 września br. w w Centrum Kongresowym Warszawianka w Jachrance organizowane są XII Targi Energii, na które zapraszają Izba Energetyki Przemysłowej i Odbiorców Energii oraz Towarzystwo Obrotu Energią. Uwadze samorządów lokalnych, które realizują projekty z zakresu efektywności energetycznej w ramach Planów działania (SEAP)związanych z Porozumieniem Burmistrzów (Covenant of Mayors) i wdrażają Plany Gospodarki Niskoemisyjnej, szczególnie polecamy drugi dzień konferencji poświęcony rynkowi prosumenckiemu.

Grono wybitnych specjalistów biorących udział w prezentacjach, dyskusjach i omówieniu praktycznych zasad instalacji wytwórczych gwarantuje najlepsze źródło informacji dla samorządów kończących opracowywanie planów i projektów, a przystępujących do ich wdrażania.

Konferencja będzie początkiem kreowania modelu współpracy konsumentów i producentów energii uwzględniającego techniczne, organizacyjne i finansowe aspekty wdrażania zobowiązań dotyczących realizacji polityki proklimatycznej, ale przede wszystkim ujmującej lokalne bezpieczeństwo dostaw i kosztów energii w układzie perspektywicznym.

Wzorem poprzednich lat Targi składają się zarówno części seminaryjnej, jak i tzw. handlowego parkietu targowego, na którym można będzie zapoznać się bezpośrednio z ofertami sprzedawców energii elektrycznej.

Szczegóły dotyczące opłat znajdują się w formularzu rejestracyjnym.

Program Targów i Konferencji

Więcej szczegółów na stronie www.targienergii.pl